Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Menu

O firmie

Ogólnie jesteśmy Hurtownią Chemiczno-Kosmetyczną mieszczącą się w Nysie woj.opolskie działającą od 1991 r. Zajmujemy się dostarczaniem chemii gospodarczej, artykułów higienicznych oraz kosmetyków do sklepów detalicznych w promieniu ok 150 km od miejscowości Nysa. Towar dowozimy własnym transportem (posiadamy flotę aut dostawczych), a nasi klienci są obsługiwani przez dedykowanych im przedstawicieli handlowych (naszych pracowników). Firma ogólnie zatrudnia ok 30 osób i jest firmą przyjazną pracownikowi.

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy też w dwóch punktach detalicznych w miejscowości Paczków. Pomysł sprzedaży internetowej zrodził się w czerwcu 2019, a pierwszą sprzedaż tym kanałem rozpoczęliśmy w listopadzie 2019.

Nasz sklep fajnekosmetyki.pl jest ciągle rozbudowywany, a proponowany asortyment jest sukcesywnie uzupełniany o produkty, które posiadamy w ofercie stacjonarnej jak i o kosmetyczne nowości .

Produkty promocyjne oferowane w sklepie internetowym są to nasze aktualne oferty, które też, ale w innych terminach ukazują się w sklepach stacjonarnych. 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu internetowego i zapraszamy na nasz profil FB

zastępca prezesa zarządu

Mirosław Chopkowicz

Opublikowano: