Telefon: 513202819
Waluta:
PLN
Meglio odtłuszczacz - zapas

Rewolucyjna skoncentrowana formuła odtłuszczacza Meglio w zapasie pozwala na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń powstałych na każdej dostępnej tłuszczowi powierzchni. Preparat Meglio głęboko wnika tłusty brud oraz usuwa najcięższe zabrudzenia, pozostawiając świeży zapach.Doskonale radzi sobie z osadem pokrywającym okap i piekarnik. czy miejsca narażone na wysokie temperatury takie jak kominki lub grille oczyści je z przypalonego tłuszczu, neutralizując nieprzyjemny zapach.

 

Jest on uniwersalny, dlatego też usuwa tłuszcz nie tylko z metali ale również powierzchni plastikowych. Dzięki Meglio pozbędziesz się także wszelkich trudnych plam z odzieży i obuwia, sprawdzi się on nie tylko w domu pozwoli też zadbać o czystość silników zarówno kosiarek jak i motocykli czy samochodów.

 

Sposób użycia: Spryskać dokładnie powierzchnię zabrudzoną i poczekać ok. 4 min w przypadku plam trudno usuwalnych, następnie spłukać. W przypadku filtrów do okapu pozostawić na 30 min w roztworze wodnym z 10% rozpuszczonego produktu po czym spłukać.

 

Pojemność 500 ml

 

Polecamy drogeria fajnekosmetyki.pl

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie